Personalizacja balonów (napisy na balonach) Inowrocław

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Inowrocławiu

Potrzebujesz umieścić swój napis na balonach w Inowrocław? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na stworzenie niezwykłego i zaskakującego upominku. Zamów u nas balon foliowy napełniony helem, na którym jesteśmy w stanie umieścić dowolny napis. Może to być:
  • imię i wiek solenizanta na balonie (np. „Kubuś, 3 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Oli”, „Chrzest Święty Piotrusia”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To chłopiec!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat dziadku!”, „Kocham Cię Weroniko!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przyklejony do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zaskoczy oraz ucieszy obdarowanego. Dobieramy również kolor i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej zindywidualizować tę niezwykłą niespodziankę. Złote serce, srebrny owal, czarna gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę jedynym w swoim rodzaju upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i olśniewającemu upominkowi! Jeśli chcesz zrobić własny napis na balonie w Inowrocław to tylko u nas! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Inowrocław

Lokalizacja
Adres
aleja Niepodległości 18G,
Inowrocław 88-100
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 12:00 - 16:00
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu