Personalizacja balonów (napisy na balonach) Nowa Sól

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Nowej Soli

Pragniesz umieścić swój napis na balonach w Nowa Sól? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na stworzenie zjawiskowego oraz niespotykanego upominku. Zamów u nas balon foliowy napełniony helem, na którym możemy umieścić dowolny napis. Może to być:
  • wiek i imię solenizanta na balonie (np. „Janek, 5 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Marty”, „Chrzest Święty Krystiana”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat tato!”, „Kocham Cię Agnieszko!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję i trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zadziwi oraz rozweseli obdarowaną osobę. Dobieramy także barwę oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Różowe serce, srebrny owal, czarna gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę jedynym w swoim rodzaju upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i niezwykłemu upominkowi! Jeśli chcesz zrobić własny napis na balonie w Nowa Sól to tylko u nas! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Nowa Sól

Lokalizacja
Adres
ul. Józefa Piłsudskiego 21G,
Nowa Sól 67-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu