Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Ustroń

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz niezwykłego upominku, który połączy magię oraz awangardowość w Ustroniu? Tworzymy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Oferujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest realizowany według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie ustalić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolorystykę balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Ustroniu dostarczały niepowtarzalnych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko piękne, ale również niepowtarzalne. Dla małej dziewczynki możemy zbudować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy księżniczki, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, uzupełnione dodatkowymi, starannie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, aby po nadmuchaniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoich bliskich, pozostając we wspomnieniach na lata.

Szukasz miejsca w Ustroniu, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Ustroń

Lokalizacja
Adres
ul. Daszyńskiego 12 B,
Ustroń 43-450
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu