Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Kołobrzeg

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Kołobrzegu

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę niebanalnym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod podany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie jedyny w swoim rodzaju. Do wyboru masz różne barwy oraz kształty balonów, na przykład czerwone serce, fioletowy owal czy różowo-złota gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu możemy dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest starannie przymocowany do ciężarka tasiemką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna i niebanalna forma upominku, która dostarczy mnóstwo radości oraz zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz również odebrać w naszym sklepie w Kołobrzegu osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby jedynym w swoim rodzaju, zjawiskowym upominkiem. Niech ta chwila stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Szukasz miejsca w Kołobrzeg, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Kołobrzeg

Lokalizacja
Adres
ul. Źródlana 1C/9,
Kołobrzeg 78-100
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 17:00
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu