Personalizacja balonów (napisy na balonach) Świnoujście

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Świnoujściu

Pragniesz nanieść swój napis na balonach w Świnoujście? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na realizację wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju prezentu. Zamów w naszym sklepie balon foliowy napełniony helem, na którym jesteśmy w stanie nanieść dowolny napis. Może to być:
  • wiek i imię osoby na balonie (np. „Wiktoria, 5 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Ali”, „Chrzest Święty Damiana”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To chłopiec!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat dziadku!”, „Kocham Cię Paulino!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przyklejony do balonu. To gwarantuje precyzję i trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zaskoczy oraz ucieszy obdarowaną osobę. Dobieramy również kolor oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Czerwone serce, niebieski owal, srebrna gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę zaskakującym prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i niespotykanemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Świnoujście to tylko u nas! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Świnoujście

Lokalizacja
Adres
ul. Markiewicza róg ul. Wielkopolskiej,
Świnoujście 72-600
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11.12 - 16:30
Wtorek: 11.12 - 16:30
Środa: 11.12 - 16:30
Czwartek: 11.12 - 16:30
Piątek: 11.12 - 16:30
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu