Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Świnoujście

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Świnoujściu

Szukasz firmy, która w Świnoujściu lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

Zapewne planujesz wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na równie jedyne w swoim rodzaju dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych oraz restauracji. Z naszą firmą każde wnętrze stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza propozycja zawiera zarówno eleganckie balony w wybranej barwie, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które razem zbudują niesamowity klimat na Twoje święto. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niepowtarzalny blask, a wszystko dzięki naszej dekoracji.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, odpowiednio dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz barwę balonów. Przygotowujemy konstrukcje takie jak: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Działamy w Świnoujściu i okolicach.

Przykładamy dużą wagę do spełnienia potrzeb naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, potencjału powierzchni sali oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną w pamięci gości na długo, stanowiąc jednocześnie niepowtarzalne tło do pamiątkowych sesji zdjęciowych.

Wybierz naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji oraz zobacz, jak niewielki szczegół potrafi zmienić przestrzeń na całkowicie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było wspominane jako niezwykle estetyczne i pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Świnoujście

Lokalizacja
Adres
ul. Markiewicza róg ul. Wielkopolskiej,
Świnoujście 72-600
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11.12 - 16:30
Wtorek: 11.12 - 16:30
Środa: 11.12 - 16:30
Czwartek: 11.12 - 16:30
Piątek: 11.12 - 16:30
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu