Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Świnoujście

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Świnoujściu

Chciałbyś obdarować bliską osobę niebanalnym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie dostosowanym kartonie pod podany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie indywidualny. Do wyboru masz różne kolory i kształty balonów, na przykład czerwone serce, niebieski owal czy czarna gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu jesteśmy w stanie dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest odpowiednio przymocowany do ciężarka wstążeczką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca i niebanalna forma upominku, która dostarczy mnóstwo uśmiechu oraz zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać od nas w Świnoujściu osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niepowtarzalnym, pięknym prezentem. Niech każda okazja stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz miejsca w Świnoujście, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Dobrze trafiłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Świnoujście

Lokalizacja
Adres
ul. Markiewicza róg ul. Wielkopolskiej,
Świnoujście 72-600
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11.12 - 16:30
Wtorek: 11.12 - 16:30
Środa: 11.12 - 16:30
Czwartek: 11.12 - 16:30
Piątek: 11.12 - 16:30
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu