Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Legnica

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Szukasz wyjątkowego upominku, który połączy wdzięk oraz kreatywność w Legnicy? Oferujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest tworzony według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Legnicy dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko zjawiskowe, ale także niesztampowe. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie stworzyć bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy serca, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, oddające wiek solenizanta, udekorowane innymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, aby po napompowaniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako piękne tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając w pamięci na długi czas.

Potrzebujesz sklepu w Legnicy, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Legnica

Lokalizacja
Adres
ul. Chojnowska 9,
Legnica 59-220
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:30 - 17:30
Wtorek: 09:30 - 17:30
Środa: 09:30 - 17:30
Czwartek: 09:30 - 17:30
Piątek: 09:30 - 17:30
Sobota: 09:30 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu