Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Lubin

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Szukasz niezwykłego prezentu, który połączy wdzięk oraz niespotykaność w Lubinie? Budujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Oferujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest kreowany według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolory balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Lubinie dostarczały niezapomnianych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko cudowne, ale także oryginalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie stworzyć bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, oddające wiek solenizanta, otoczone innymi, należycie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, by po napompowaniu helem nie odleciały. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako piękne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoich znajomych, pozostając we wspomnieniach na długi czas.

Poszukujesz sklepu w Lubinie, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Lubin

Lokalizacja
Adres
ul. Kolejowa 9A,
Lubin 59-300
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00 - 18:00
Wtorek: 08:00 - 18:00
Środa: 08:00 - 18:00
Czwartek: 08:00 - 18:00
Piątek: 08:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu