Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Wrocław

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz wyjątkowego upominku, który połączy wdzięk oraz niespotykaność w Wrocławiu? Tworzymy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Kreujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest kreowany według Twoich oczekiwań.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Stawiamy na indywidualność oraz dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Wrocławiu dostarczały niepowtarzalnych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko zjawiskowe, ale również oryginalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie zbudować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, udekorowane dodatkowymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, by po napompowaniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim niepowtarzalnym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do rodzinnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając w pamięci na długi czas.

Szukasz miejsca w Wrocławiu, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Wrocław (Jedności Narodowej)

Lokalizacja
Adres
ul. Jedności Narodowej 56-60,
Wrocław 50-258
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu