Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Piotrków Trybunalski

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Piotrkowie Trybunalskim

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę nietuzinkowym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie dostosowanym kartonie pod podany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie unikalny. Do wyboru masz różne barwy oraz kształty balonów, takie jak czerwone serce, biały owal czy fioletowa gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu możemy dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest należycie przymocowany do ciężarka wstążką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna oraz jedyna w swoim rodzaju forma upominku, która dostarczy mnóstwo radości oraz zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić same z różnych powodów. Dekorację balonową możesz również odebrać w naszym sklepie w Piotrkowie Trybunalskim osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby jedynym w swoim rodzaju, pięknym prezentem. Niech ta chwila stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Potrzebujesz sklepu w Piotrków Trybunalski, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

Prywatne: GoDan – Balony i Dekoracje Piotrków Trybunalski

Lokalizacja
Adres
ul. Wojska Polskiego 105 lokal 2,
Piotrków Trybunalski 97-300
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 11:00 - 17:30
Środa: 11:00 - 17:30
Czwartek: 11:00 - 17:30
Piątek: 11:00 - 17:30
Sobota: 10:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu