Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie, inne… Biała Podlaska

Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie w Białej Podlaskiej

Celebrowanie ważnych momentów życia wymaga niebanalnego otoczenia. Nasza usługa tworzenia dekoracji balonowych doskonale wpisuje się w ten trend, dodając blasku każdej uroczystości - od ślubu oraz wesela, przez Baby Shower, Chrzest Święty, Pierwszą Komunię Świętą, aż po Dzień Matki, Ojca, Babci, Dziadka czy romantyczne Walentynki.

Zrobimy dla Ciebie bukiet balonowy na indywidualne zamówienie, dokładnie dopasowany do charakteru danego wydarzenia. Możesz zdecydować, z ilu oraz jakich balonów będzie składała się Twoja dekoracja, dobierając również ich kształty i kolory. W naszym sklepiku w Białej Podlaskiej także pompujemy balony helem!

Na ślubie zachwycą wiązanki z białych balonów ze złotymi akcentami, natomiast na Walentynki - czerwone balony w kształcie serc. Każdy balon może być przymocowany do ciężarka za pomocą kolorystycznie dobranej wstążeczki, co zapobiega „ucieczce” balonów po ich napełnieniu helem.

Dekoracje balonowe to nie tylko niebanalny dodatek do wystroju, ale także upominek, który z powodzeniem rywalizuje z popularnymi bukietami kwiatów. Uwiecznione na zdjęciach, stanowią niezwykłą pamiątkę tych niezapomnianych chwil.

Zamów w naszym sklepie dekoracje balonowe pompowane helem oraz dodaj swojej uroczystości wyjątkowego charakteru. Niech każda okazja będzie nie tylko zjawiskowa, ale i niezapomniana!

Potrzebujesz sklepu w Białej Podlaskiej , gdzie napompujesz balony helem i stworzysz przepiękną wiązankę balonów na Twoją uroczystość? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Biała Podlaska

Lokalizacja
Adres
ul. Janowska 1,
Biała Podlaska 21-500
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 08:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu