Personalizacja balonów (napisy na balonach) Biłgoraj

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Biłgoraju

Potrzebujesz nanieść swój napis na balonach w Biłgoraj? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi idealny sposób na realizację nietuzinkowego i jedynego w swoim rodzaju prezentu. Zamów u nas balon foliowy napełniony helem, na którym możemy umieścić dowolny napis. Może to być:
  • imię i numeracja urodzin solenizanta na balonie (np. „Janek, 5 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Marty”, „Chrzest Święty Krystiana”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję awansu!”, „To chłopiec!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat mamo!”, „Kocham Cię Paulino!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przyklejony do balonu. To gwarantuje precyzję i trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny upominek, który na pewno zadziwi oraz ucieszy obdarowaną osobę. Dobieramy także kolorystykę oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej zindywidualizować tę niezwykłą niespodziankę. Czerwone serce, niebieski owal, czarna gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niezapomnianym prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz kreatywnemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Biłgoraj to tylko u nas! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Biłgoraj

Lokalizacja
Adres
ul. Strażacka 7,
Biłgoraj 23-400
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 18:00
Wtorek: 09:00 - 18:00
Środa: 09:00 - 18:00
Czwartek: 09:00 - 18:00
Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu