Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Chełm

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz niezwykłego prezentu, który połączy estetykę i kreatywność w Chełmie? Kreujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest realizowany według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwę balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Chełmie dostarczały niepowtarzalnych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko cudowne, ale również niespotykane. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie zbudować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy serca, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, uzupełnione dodatkowymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, by po napompowaniu helem nie odfrunęły. Takie bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim niepowtarzalnym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do rodzinnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając we wspomnieniach na długo.

Szukasz miejsca w Chełmie, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Chełm

Lokalizacja
Adres
ul. Rejowiecka 34,
Chełm 22-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 21:00
Wtorek: 09:00 - 21:00
Środa: 09:00 - 21:00
Czwartek: 09:00 - 21:00
Piątek: 09:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela: handlowa: 10:00 - 20:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu