Personalizacja balonów (napisy na balonach) Hrubieszów

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Hrubieszowie

Pragniesz nanieść swój napis na balonach w Hrubieszów? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Oferujemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi idealny sposób na realizację niezwykłego i zaskakującego upominku. Zamów w naszym sklepie balon foliowy napełniony helem, na którym jesteśmy w stanie nanieść dowolny napis. Może to być:
  • imię i numeracja urodzin osoby na balonie (np. „Kubuś, 5 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Ani”, „Chrzest Święty Darka”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję awansu!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat dziadku!”, „Kocham Cię Weroniko!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny upominek, który na pewno zadziwi oraz rozweseli obdarowaną osobę. Dobieramy również kolor i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Różowe serce, biały owal, srebrna gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę zaskakującym prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i niecodziennemu upominkowi! Jeśli chcesz zrobić własny napis na balonie w Hrubieszów to tylko u nas! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Hrubieszów

Lokalizacja
Adres
ul. Ludna 10,
Hrubieszów 22-500
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 09:00 - 16:00
Środa: 09:00 - 16:00
Czwartek: 09:00 - 16:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu