Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Międzyrzec Podlaski

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz wyjątkowego upominku, który połączy wdzięk oraz awangardowość w Międzyrzecu Podlaskim? Budujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Przygotowujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest realizowany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwę balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Międzyrzecu Podlaskim dostarczały niezapomnianych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko zjawiskowe, ale również niepowtarzalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie przygotować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy kota, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, uzupełnione dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, by po napompowaniu helem nie odfrunęły. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoich bliskich, pozostając w pamięci na długo.

Szukasz miejsca w Międzyrzecu Podlaskim, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Międzyrzec Podlaski

Lokalizacja
Adres
ul. Jatkowa 8,
Międzyrzec Podlaski 21-560
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 18:00
Wtorek: 09:00 - 18:00
Środa: 09:00 - 18:00
Czwartek: 09:00 - 18:00
Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu