Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Międzyrzec Podlaski

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Międzyrzecu Podlaskim

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę nietuzinkowym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod podany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie jedyny w swoim rodzaju. Do wyboru masz różne kolory oraz kształty balonów, takie jak czerwone serce, fioletowy owal czy czarna gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu możemy dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest odpowiednio przymocowany do ciężarka wstążeczką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca i efektowna forma upominku, która dostarczy mnóstwo uśmiechu i zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz również odebrać od nas w Międzyrzecu Podlaskim osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niezapomnianym, zjawiskowym prezentem. Niech ta chwila stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Szukasz miejsca w Międzyrzec Podlaski, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Międzyrzec Podlaski

Lokalizacja
Adres
ul. Jatkowa 8,
Międzyrzec Podlaski 21-560
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 18:00
Wtorek: 09:00 - 18:00
Środa: 09:00 - 18:00
Czwartek: 09:00 - 18:00
Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu