Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Bochnia

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz niezwykłego upominku, który połączy estetykę i kreatywność w Bochni? Kreujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Budujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest przygotowywany według Twoich oczekiwań.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwę balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Bochni dostarczały niepowtarzalnych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale także niekonwencjonalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie przygotować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy serca, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, oddające wiek solenizanta, uzupełnione innymi, należycie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, by po nadmuchaniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim niebanalnym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako piękne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zaskoczy i zachwyci osoby będące na imprezie, pozostając we wspomnieniach na długo.

Poszukujesz miejsca w Bochni, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Bochnia

Lokalizacja
Adres
ul. Sutoris 2,
Bochnia 32-700
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 07:30 - 20:00
Wtorek: 07:30 - 20:00
Środa: 07:30 - 20:00
Czwartek: 07:30 - 20:00
Piątek: 07:30 - 20:00
Sobota: 09:00 - 20:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu