Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Kraków

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz zjawiskowego upominku, który połączy estetykę oraz niespotykaność w Krakowie? Oferujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Budujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest tworzony według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Krakowie dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko piękne, ale również niebanalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie zbudować bukiet z balonami w kształcie misia czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, oddające wiek solenizanta, udekorowane dodatkowymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, by po wypełnieniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako piękne tło do rodzinnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając w pamięci na lata.

Poszukujesz sklepu w Krakowie, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Kraków

Lokalizacja
Adres
ul. Stachiewicza 28,
Kraków 31-328
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu