Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Szczucin

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Potrzebujesz wyjątkowego upominku, który połączy wdzięk i niespotykaność w Szczucinie? Tworzymy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Oferujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest przygotowywany według Twoich oczekiwań.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Stawiamy na indywidualność oraz dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Szczucinie dostarczały niepowtarzalnych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko niezapomniane, ale także niesztampowe. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie stworzyć bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy kotka, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, udekorowane innymi, starannie dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, aby po wypełnieniu helem nie odfrunęły. Takie bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako piękne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając we wspomnieniach na długi czas.

Szukasz miejsca w Szczucinie, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Szczucin

Lokalizacja
Adres
ul. Piłsudskiego 9,
Szczucin 33-230
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00 - 16:00
Wtorek: 08:00 - 16:00
Środa: 08:00 - 16:00
Czwartek: 08:00 - 16:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: 8:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu