Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Truskaw

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz zjawiskowego upominku, który połączy magię i niespotykaność w Truskawiu koło Izabelina? Budujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Budujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest kreowany według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie ustalić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolorystykę balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Truskawiu koło Izabelina dostarczały niezapomnianych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko piękne, ale również niesztampowe. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie zbudować bukiet z balonami w kształcie pieska czy kotka, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, uzupełnione dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, by po nadmuchaniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim niebanalnym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając w pamięci na długo.

Szukasz miejsca w Truskawiu koło Izabelina, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Izabelin (Truskaw)

Lokalizacja
Adres
ul. Lipkowska 29,
Truskaw 05-080
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu