Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Konstancin – Jeziorna

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz wyjątkowego prezentu, który połączy piękno oraz awangardowość w Konstancinie-Jeziornie? Budujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Budujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest kreowany według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Konstancinie-Jeziornie dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko olśniewające, ale również zaskakujące. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie stworzyć bukiet z balonami w kształcie misia czy księżniczki, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, oddające wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, by po napompowaniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do rodzinnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich znajomych, pozostając w pamięci na długi czas.

Szukasz miejsca w Konstancinie-Jeziornie, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Konstancin – Jeziorna

Lokalizacja
Adres
ul. Warszawska 31,
Konstancin – Jeziorna 05-520
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 18:00
Wtorek: 11:00 - 18:00
Środa: 11:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:30
Piątek: 10:00 - 18:30
Sobota: 09:30 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu