Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Ożarów Mazowiecki

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Szukasz wyjątkowego upominku, który połączy urodę i awangardowość w Ożarowie Mazowieckim? Kreujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest tworzony według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolory balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Ożarowie Mazowieckim dostarczały niezapomnianych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko cudowne, ale również niebanalne. Dla małej dziewczynki możemy zbudować bukiet z balonami w kształcie misia czy kota, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, aby po napompowaniu helem nie odfrunęły. Takie bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając w pamięci na długo.

Potrzebujesz sklepu w Ożarowie Mazowieckim, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Ożarów Mazowiecki

Lokalizacja
Adres
ul. Poznańska 238 lokal U3,
Ożarów Mazowiecki 05-850
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 10:00 - 19:00
Środa: 10:00 - 19:00
Czwartek: 10:00 - 19:00
Piątek: 10:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu