Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Płock

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Szukasz nietuzinkowego upominku, który połączy urodę oraz niespotykaność w Płocku? Tworzymy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Kreujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest tworzony według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolory balonów. Stawiamy na indywidualność oraz dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Płocku dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko piękne, ale również niespotykane. Dla małej dziewczynki możemy stworzyć bukiet z balonami w kształcie pieska czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, udekorowane innymi, należycie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, by po nadmuchaniu helem nie odfrunęły. Takie bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim niebanalnym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do rodzinnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zadziwi i zachwyci osoby będące na imprezie, pozostając we wspomnieniach na długi czas.

Poszukujesz sklepu w Płocku, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Płock

Lokalizacja
Adres
ul. Tadeusza Gajcego 11,
Płock 09-402
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00 - 19:00
Wtorek: 08:00 - 19:00
Środa: 08:00 - 19:00
Czwartek: 08:00 - 19:00
Piątek: 08:00 - 19:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu