Dekoracje z balonów (girlandy kolumny/słupki, łuki/bramy, ścianki) Płońsk

Dekoracje z balonów (girlandy kolumny/słupki, łuki/bramy, ścianki)

Szukasz firmy, która w Płońsku lub okolicach stworzy dla Ciebie dekorację z balonów? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

Dekoracje z balonów {stają się|są) coraz popularniejszym elementem zarówno małych, jak i dużych wydarzeń. Nasza oferta to nie tylko piękne bukiety balonowe, ale również imponujące girlandy, kolumny, łuki, bramy oraz ścianki, które idealnie ozdobią przestrzeń biur, budynków, sklepów czy sal bankietowych.

a) Girlandy organiczne: Ręcznie tworzone kompozycje z jedno- lub wielokolorowych balonów różnych rozmiarów. Najczęściej wykorzystywane jako dekoracja na ścianę lub sufit, tworzące spójną i efektowną całość.

b) Kolumny, słupki balonowe: Wytrzymałe, pionowe konstrukcje przypominające filary, wzmocnione od środka, by nie uginały się na wietrze. Sprawdzą się także jako ozdoba wejścia lub element scenografii.

c) Łuki oraz bramy balonowe: Wyjątkowe struktury, pod którymi można przejść, zbudowane z balonów w wybranych barwach. Świetnie się sprawdzą na linię mety zawodów sportowych, otwarcie sklepu czy przyjęcie weselne.

d) Ścianki z balonów: Imponujące powierzchnie zbudowane z wielu balonów, dobrane w barwach firmowych lub tworzące określony wzór. Doskonałe jako tło do fotografii czy cudowna dekoracja na wydarzenie firmowe.

Nasze dekoracje balonowe są nie tylko cudowne, ale także wykonane z dbałością o każdy detal. Pracujemy w Płońsku i okolicach. Dzięki różnorodności propozycji i możliwości dostosowania do indywidualnych wytycznych, każda uroczystość zyska nietuzinkowy i niezapomniany charakter. Wybierz naszą ofertę, a zobaczysz, jak balony mogą odmienić przestrzeń i dodać jej magii!

Prywatne: GoDan – Balony i Dekoracje Płońsk

Lokalizacja
Adres
ul. Młodzieżowa 35B,
Płońsk 09-100
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu