Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Płońsk

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Płońsku

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę niekonwencjonalnym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie przygotowanym kartonie pod wskazany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie jedyny w swoim rodzaju. Do wyboru masz różne barwy i kształty balonów, na przykład różowe serce, biały owal czy różowo-złota gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu możemy dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest starannie przymocowany do ciężarka tasiemką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca oraz efektowna forma upominku, która dostarczy mnóstwo radości oraz zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić same z różnych powodów. Dekorację balonową możesz również odebrać w naszym sklepie w Płońsku osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niespotykanym, cudownym prezentem. Niech ta chwila stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Potrzebujesz sklepu w Płońsk, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Dobrze trafiłeś! Zadzwoń do nas!

Prywatne: GoDan – Balony i Dekoracje Płońsk

Lokalizacja
Adres
ul. Młodzieżowa 35B,
Płońsk 09-100
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu