Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Warszawa, Ursynów

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Warszawie na Ursynowie

Chciałbyś obdarować bliską osobę niebanalnym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie dostosowanym kartonie pod podany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie jedyny w swoim rodzaju. Do wyboru masz różne kolory i kształty balonów, na przykład złote serce, fioletowy owal czy różowo-złota gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu możemy dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest starannie przymocowany do ciężarka wstążeczką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna oraz niepowtarzalna forma prezentu, która dostarczy mnóstwo uśmiechu i zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz również odebrać od nas w Warszawie na Ursynowie osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niepowtarzalnym, olśniewającym prezentem. Niech ta chwila stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Potrzebujesz sklepu w Warszawa, Ursynów, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Warszawa – Ursynów

Lokalizacja
Adres
ul. Pieskowa Skała 9 lokal U6,
Warszawa, Ursynów 02-699
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 19:00
Wtorek: 11:00 - 19:00
Środa: 11:00 - 19:00
Czwartek: 11:00 - 19:00
Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu