Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Warszawa, Włochy

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Potrzebujesz niezwykłego upominku, który połączy estetykę oraz awangardowość w Warszawie we Włochach? Budujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest kreowany według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Stawiamy na indywidualność oraz dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Warszawie we Włochach dostarczały niezapomnianych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko niezapomniane, ale również zaskakujące. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie stworzyć bukiet z balonami w kształcie pieska czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, uzupełnione dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, by po napompowaniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim niepowtarzalnym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako piękne tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając we wspomnieniach na długo.

Potrzebujesz sklepu w Warszawie we Włochach, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Warszawa – Włochy

Lokalizacja
Adres
ul. Dźwigowa 43,
Warszawa, Włochy 02-437
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu