Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Warszawa, Wola

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Szukasz niezwykłego prezentu, który połączy wdzięk oraz awangardowość w Warszawie na Woli? Tworzymy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Kreujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest tworzony według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Warszawie na Woli dostarczały niezapomnianych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko olśniewające, ale również niekonwencjonalne. Dla małej dziewczynki możemy przygotować bukiet z balonami w kształcie misia czy serca, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, uzupełnione innymi, należycie dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, by po wypełnieniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim niebanalnym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci stworzenie bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając we wspomnieniach na lata.

Potrzebujesz sklepu w Warszawie na Woli, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Warszawa – Wola

Lokalizacja
Adres
ul. Olbrachta 23 lokal U2,
Warszawa, Wola 01-102
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 19:00
Wtorek: 10:00 - 19:00
Środa: 10:00 - 19:00
Czwartek: 10:00 - 19:00
Piątek: 10:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 16:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu