Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Węgrów

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Szukasz zjawiskowego prezentu, który połączy estetykę i awangardowość w Węgrowie? Oferujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Kreujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest tworzony według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolorystykę balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Węgrowie dostarczały niezapomnianych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale także oryginalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie zbudować bukiet z balonami w kształcie misia czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, uzupełnione innymi, starannie dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, by po wypełnieniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim niebanalnym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako piękne tło do rodzinnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając we wspomnieniach na lata.

Potrzebujesz sklepu w Węgrowie, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Węgrów

Lokalizacja
Adres
ul. Rynkowa 3,
Węgrów 07-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu