Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Głubczyce

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz zjawiskowego prezentu, który połączy estetykę oraz awangardowość w Głubczycach? Budujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Przygotowujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest tworzony według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie ustalić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwę balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Głubczycach dostarczały niezapomnianych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko piękne, ale także niespotykane. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie zbudować bukiet z balonami w kształcie misia czy serca, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, otoczone innymi, starannie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, aby po napompowaniu helem nie odleciały. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako unikalne tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci stworzenie bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając w pamięci na lata.

Potrzebujesz sklepu w Głubczycach, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Głubczyce

Lokalizacja
Adres
ul. Raciborska 16,
Głubczyce 48-100
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu