Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Kędzierzyn-Koźle

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz nietuzinkowego prezentu, który połączy magię i awangardowość w Kędzierzynie-Koźlu? Kreujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Budujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest kreowany według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie ustalić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Kędzierzynie-Koźlu dostarczały niezapomnianych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko zjawiskowe, ale również niesztampowe. Dla małej dziewczynki możemy zbudować bukiet z balonami w kształcie pieska czy kota, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, by po napompowaniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci stworzenie bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając w pamięci na długo.

Szukasz miejsca w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Kędzierzyn-Koźle

Lokalizacja
Adres
ul. Bema 18,
Kędzierzyn-Koźle 47-224
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu