Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Praszka

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Potrzebujesz zjawiskowego upominku, który połączy wdzięk oraz kreatywność w Praszce? Budujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Kreujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest kreowany według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Stawiamy na indywidualność oraz dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Praszce dostarczały niepowtarzalnych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko olśniewające, ale również oryginalne. Dla małej dziewczynki możemy stworzyć bukiet z balonami w kształcie misia czy serca, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, aby po wypełnieniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako piękne tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zadziwi i zachwyci osoby będące na imprezie, pozostając w pamięci na długi czas.

Potrzebujesz sklepu w Praszce, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Praszka

Lokalizacja
Adres
ul. Senatorska 31,
Praszka 46-320
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 18:00
Wtorek: 09:00 - 18:00
Środa: 09:00 - 18:00
Czwartek: 09:00 - 18:00
Piątek: 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu