Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Przemyśl

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz niezwykłego upominku, który połączy efektowność i kreatywność w Przemyślu? Budujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest przygotowywany według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Stawiamy na indywidualność oraz dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Przemyślu dostarczały niepowtarzalnych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko piękne, ale także niesztampowe. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie stworzyć bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy kotka, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, uzupełnione innymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, aby po nadmuchaniu helem nie odleciały. Tego typu bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim niepowtarzalnym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając we wspomnieniach na długi czas.

Szukasz miejsca w Przemyślu, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Przemyśl

Lokalizacja
Adres
ul. Słowackiego 86,
Przemyśl 37-700
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu