Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Rzeszów

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz niezwykłego upominku, który połączy urodę oraz kreatywność w Rzeszowie? Oferujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Kreujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest przygotowywany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie ustalić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolory balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Rzeszowie dostarczały niezapomnianych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko zjawiskowe, ale również niespotykane. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie stworzyć bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy kota, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, udekorowane dodatkowymi, starannie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, aby po nadmuchaniu helem nie odfrunęły. Takie bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając w pamięci na lata.

Potrzebujesz sklepu w Rzeszowie, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Rzeszów

Lokalizacja
Adres
al. Rejtana 53A/227,
Rzeszów 35-328
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 17:00
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 09:30 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu