Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Banino

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Potrzebujesz wyjątkowego upominku, który połączy efektowność oraz kreatywność w Baninie? Oferujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Kreujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest kreowany według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie ustalić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Baninie dostarczały niezapomnianych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale także niespotykane. Dla małej dziewczynki możemy przygotować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy kota, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, starannie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, aby po wypełnieniu helem nie odleciały. Tego typu bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako unikalne tło do rodzinnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając we wspomnieniach na lata.

Poszukujesz miejsca w Baninie, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Banino

Lokalizacja
Adres
ul. Klonowa 41/5,
Banino 80-287
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu