Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Gdańsk

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz zjawiskowego upominku, który połączy efektowność oraz awangardowość w Gdańsku? Oferujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Kreujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest kreowany według Twoich oczekiwań.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwę balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Gdańsku dostarczały niezapomnianych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko piękne, ale także zaskakujące. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie stworzyć bukiet z balonami w kształcie misia czy serca, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, by po nadmuchaniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim niepowtarzalnym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako unikalne tło do rodzinnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając we wspomnieniach na długi czas.

Poszukujesz miejsca w Gdańsku, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Gdańsk

Lokalizacja
Adres
ul. Niepołomicka 2/6,
Gdańsk 80-180
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu