Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Chorzów

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Chorzowie

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę zaskakującym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod wskazany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie indywidualny. Do wyboru masz różne barwy oraz kształty balonów, na przykład czerwone serce, niebieski owal czy fioletowa gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu jesteśmy w stanie dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest odpowiednio przymocowany do ciężarka tasiemką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna i efektowna forma upominku, która dostarczy mnóstwo uśmiechu oraz zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać od nas w Chorzowie osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niezapomnianym, pięknym prezentem. Niech ta chwila stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Szukasz miejsca w Chorzów, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Lepiej trafić nie mogłeś! Odwiedź nasz sklep!

Prywatne: GoDan – Balony i Dekoracje Chorzów

Lokalizacja
Adres
ul. Jurija Gagarina 35/1,
Chorzów 41-506
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu