Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Cieszyn

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz niezwykłego upominku, który połączy urodę oraz awangardowość w Cieszynie? Kreujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Budujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest kreowany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolory balonów. Stawiamy na indywidualność oraz dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Cieszynie dostarczały niezapomnianych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko cudowne, ale także zaskakujące. Dla małej dziewczynki możemy przygotować bukiet z balonami w kształcie misia czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, oddające wiek solenizanta, otoczone innymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, aby po napompowaniu helem nie odfrunęły. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako piękne tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając we wspomnieniach na lata.

Potrzebujesz sklepu w Cieszynie, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Cieszyn

Lokalizacja
Adres
ul. Doktora Jana Michejdy 2,
Cieszyn 43-400
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 16:30
Wtorek: 10:00 - 16:30
Środa: 10:00 - 16:30
Czwartek: 10:00 - 16:30
Piątek: 10:00 - 16:30
Sobota: 09:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu