Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Krzepice

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz wyjątkowego prezentu, który połączy piękno oraz awangardowość w Krzepicach? Kreujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Budujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest realizowany według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Stawiamy na indywidualność oraz dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Krzepicach dostarczały niepowtarzalnych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko piękne, ale także niebanalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie zbudować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, oddające wiek solenizanta, udekorowane dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, by po wypełnieniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim niepowtarzalnym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako piękne tło do rodzinnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich znajomych, pozostając w pamięci na długi czas.

Potrzebujesz sklepu w Krzepicach, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Krzepice

Lokalizacja
Adres
Rynek Powstańców 1863 nr 1,
Krzepice 42-160
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 11:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu