Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Pszczyna

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Pszczynie

Szukasz sklepu, która w Pszczynie lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

Zapewne planujesz wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na równie niezwykłe dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych i restauracji. Z nami każde wnętrze stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza oferta obejmuje zarówno eleganckie balony w określonej kolorystyce, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które wspólnie zbudują niesamowity klimat na Twoje święto. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niezwykły blask, a wszystko dzięki naszej usłudze.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz barwę balonów. Budujemy instalacje takie jak: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Pracujemy w Pszczynie i okolicach.

Przykładamy dużą wagę do spełnienia oczekiwań naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, wymagań powierzchni wnętrza oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną we wspomnieniach gości na lata, stanowiąc jednocześnie jedyne w swoim rodzaju tło do pamiątkowych sesji zdjęciowych.

Postaw na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji oraz przekonaj się, jak niewielki szczegół potrafi zmienić przestrzeń na całkowicie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje wydarzenie było zapamiętane jako niezwykle estetyczne oraz pełne magii!

Prywatne: GoDan – Balony i Dekoracje Pszczyna

Lokalizacja
Adres
ul. Władysława Łokietka 1B,
Pszczyna 43-200
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 17:00
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu