Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Pszczyna

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Pszczynie

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę oryginalnym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod wskazany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie jedyny w swoim rodzaju. Do wyboru masz różne barwy oraz kształty balonów, takie jak złote serce, niebieski owal czy czarna gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu jesteśmy w stanie dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest należycie przymocowany do ciężarka wstążeczką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna oraz niepowtarzalna forma upominku, która dostarczy mnóstwo radości i zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić same z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać od nas w Pszczynie osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niezapomnianym, zjawiskowym prezentem. Niech każda okazja stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Szukasz miejsca w Pszczyna, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

Prywatne: GoDan – Balony i Dekoracje Pszczyna

Lokalizacja
Adres
ul. Władysława Łokietka 1B,
Pszczyna 43-200
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 17:00
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu