Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie, inne… Wodzisław Śląski

Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie w Wodzisławiu Śląskim

Świętowanie najważniejszych momentów życia wymaga niezapomnianego otoczenia. Nasza usługa tworzenia dekoracji balonowych idealnie wpisuje się w ten trend, dodając blasku każdej uroczystości - od ślubu i wesela, przez Baby Shower, Chrzest Święty, Pierwszą Komunię Świętą, aż po Dzień Matki, Ojca, Babci, Dziadka czy romantyczne Walentynki.

Zrobimy dla Ciebie bukiet balonowy na indywidualne zamówienie, dokładnie dopasowany do charakteru danego święta. Możesz zdecydować, z ilu i jakich balonów będzie składała się Twoja dekoracja, określając także ich kształty oraz kolory. W naszym sklepiku w Wodzisławiu Śląskim także pompujemy balony helem!

Na weselu zachwycą wiązanki z białych balonów ze złotymi akcentami, natomiast na rocznicę ślubu - czerwone balony w kształcie serc. Każdy balon może być przymocowany do ciężarka za pomocą kolorystycznie dobranej wstążki, co zapobiega „ucieczce” balonów po ich napompowaniu helem.

Dekoracje balonowe to nie tylko olśniewający dodatek do wystroju, ale także prezent, który z powodzeniem rywalizuje z popularnymi bukietami kwiatów. Utrwalone na fotografiach, stanowią niezwykłą pamiątkę tych niezapomnianych chwil.

Zamów w naszym sklepie dekoracje balonowe pompowane helem oraz dodaj swojej uroczystości zjawiskowego charakteru. Niech każda okazja będzie nie tylko cudowna, ale i niezapomniana!

Poszukujesz sklepu w Wodzisławiu Śląskim , gdzie napompujesz balony helem i stworzysz przepiękną wiązankę balonów na Twoją uroczystość? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Wodzisław Śląski

Lokalizacja
Adres
ul. Rybnicka 2D,
Wodzisław Śląski 44-300
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:30 - 17:30
Wtorek: 09:30 - 17:30
Środa: 09:30 - 17:30
Czwartek: 09:30 - 17:30
Piątek: 09:30 - 17:30
Sobota: 09:00 - 17:00
Niedziela: handlowa: 09:00 - 17:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu