Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Busko-Zdrój

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz wyjątkowego upominku, który połączy wdzięk i niespotykaność w Busku-Zdroju? Oferujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Kreujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest realizowany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Busku-Zdroju dostarczały niezapomnianych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko niezapomniane, ale także niekonwencjonalne. Dla małej dziewczynki możemy zbudować bukiet z balonami w kształcie pieska czy serca, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, uzupełnione innymi, starannie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, aby po wypełnieniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim niepowtarzalnym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do rodzinnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci stworzenie bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając we wspomnieniach na długi czas.

Potrzebujesz sklepu w Busku-Zdroju, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Busko-Zdrój

Lokalizacja
Adres
ul. Batorego 26a,
Busko-Zdrój 28-100
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 16:00
Wtorek: 10:00 - 16:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu