Personalizacja balonów (napisy na balonach) Końskie

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Końskich

Pragniesz nanieść swój napis na balonach w Końskie? Dobrze trafiłeś! Podkreśl unikalność każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Oferujemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na realizację niezwykłego oraz zaskakującego upominku. Zamów w naszej firmie balon foliowy napełniony helem, na którym możemy umieścić dowolny napis. Może to być:
  • wiek i imię solenizanta na balonie (np. „Szymon, 1 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Kasi”, „Chrzest Święty Krystiana”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję awansu!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat dziadku!”, „Kocham Cię Natalio!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny upominek, który na pewno zadziwi i rozweseli obdarowanego. Dobieramy również kolorystykę i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Różowe serce, niebieski owal, srebrna gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niezapomnianym upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i kreatywnemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Końskie to tylko u nas! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Końskie

Lokalizacja
Adres
ul. Gimnazjalna 13,
Końskie 26-200
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 07:30 - 20:00
Wtorek: 07:30 - 20:00
Środa: 07:30 - 20:00
Czwartek: 07:30 - 20:00
Piątek: 07:30 - 20:00
Sobota: 07:30 - 20:00
Niedziela: handlowa: 8:30 - 18:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu