Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Gniezno

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz wyjątkowego upominku, który połączy magię i awangardowość w Gnieźnie? Oferujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Oferujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest kreowany według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie ustalić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Gnieźnie dostarczały niezapomnianych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale także niekonwencjonalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie przygotować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy kota, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, uzupełnione dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, by po nadmuchaniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim niebanalnym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako unikalne tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zaskoczy i zachwyci osoby będące na imprezie, pozostając w pamięci na długo.

Poszukujesz sklepu w Gnieźnie, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Gniezno

Lokalizacja
Adres
ul. Młodzieży Polskiej 3,
Gniezno 62-200
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu