Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Leszno

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Lesznie

Chciałbyś obdarować bliską osobę nietuzinkowym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie przygotowanym kartonie pod wskazany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie unikalny. Do wyboru masz różne kolory i kształty balonów, na przykład złote serce, biały owal czy fioletowa gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu jesteśmy w stanie dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest odpowiednio przymocowany do ciężarka wstążką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca i efektowna forma upominku, która dostarczy mnóstwo radości oraz zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić same z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać w naszym sklepie w Lesznie osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niespotykanym, olśniewającym prezentem. Niech każda okazja stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Szukasz miejsca w Leszno, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Leszno

Lokalizacja
Adres
ul. Św. Franciszka z Asyżu 2a,
Leszno 64-100
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 19:00
Wtorek: 10:00 - 19:00
Środa: 10:00 - 19:00
Czwartek: 10:00 - 19:00
Piątek: 10:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 19:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu