Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Wągrowiec

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz wyjątkowego upominku, który połączy efektowność i awangardowość w Wągrowcu? Tworzymy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest kreowany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie ustalić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Wągrowcu dostarczały niezapomnianych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko zjawiskowe, ale także oryginalne. Dla małej dziewczynki możemy stworzyć bukiet z balonami w kształcie misia czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, by po wypełnieniu helem nie odfrunęły. Takie bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim niepowtarzalnym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do rodzinnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich znajomych, pozostając w pamięci na lata.

Poszukujesz miejsca w Wągrowcu, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Wągrowiec

Lokalizacja
Adres
ul. Średnia 2,
Wągrowiec 62-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 16:00
Wtorek: 10:00 - 16:00
Środa: 10:00 - 16:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu