Personalizacja balonów (napisy na balonach) Stargard

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Stargardzie

Pragniesz nanieść swój napis na balonach w Stargard? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi idealny sposób na stworzenie wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju prezentu. Zamów w naszym sklepie balon foliowy napełniony helem, na którym możemy umieścić dowolny napis. Może to być:
  • imię i wiek osoby na balonie (np. „Janek, 2 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Magdy”, „Chrzest Święty Jacusia”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To chłopiec!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat babciu!”, „Kocham Cię Agnieszko!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przyklejony do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny upominek, który na pewno zaskoczy i ucieszy obdarowanego. Dobieramy również kolor oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Czerwone serce, biały owal, srebrna gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę zaskakującym upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i niezwykłemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Stargard to tylko u nas! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Stargard (Wyszyńskiego)

Lokalizacja
Adres
ul. Wyszyńskiego 12/15 (2 piętro),
Stargard 73-110
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: -
Wtorek: -
Środa: -
Czwartek: -
Piątek: -
Sobota: -
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu