Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Lubin

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Lubinie

Szukasz firmy, która w Lubinie lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? Dobrze trafiłeś! Zadzwoń do nas!

Zapewne planujesz wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na równie niezwykłe dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych i restauracji. Z naszą firmą każda przestrzeń stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza oferta obejmuje zarówno eleganckie balony w określonej barwie, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które razem stworzą niesamowity klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niezwykły blask, a wszystko dzięki naszej usłudze.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz barwę balonów. Montujemy instalacje takie jak: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Pracujemy w Lubinie i okolicach.

Przykładamy wielką wagę do spełnienia wymagań naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, ograniczeń powierzchni wnętrza oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną w pamięci gości na długi czas, stanowiąc jednocześnie jedyne w swoim rodzaju tło do pamiątkowych zdjęć.

Zdecyduj się na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji oraz przekonaj się, jak niewielki detal potrafi zmienić przestrzeń na zupełnie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było pamiętane jako niezwykle estetyczne i pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Lubin

Lokalizacja
Adres
ul. Kolejowa 9A,
Lubin 59-300
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00 - 18:00
Wtorek: 08:00 - 18:00
Środa: 08:00 - 18:00
Czwartek: 08:00 - 18:00
Piątek: 08:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu